Usługi hydrauliczne

Od wielu lat świadczymy również szeroko pojęte usługi hydrauliczne. Wszelkie usługi, które świadczymy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic skierowane są zarówno do osób prywatnych, firm jak i dużych przedsiębiorstw. Co ważne, nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt poradzą sobie z drobnymi usterkami, ale również z poważniejszymi awariami.

Masz problem z cieknącym kranem, zatkanym zlewem czy brodzikiem? Jesteśmy pewni, że nasze Pogotowie Kanalizacyjne z Gorzowa Wielkopolskiego jest tą firmą, której szukasz! Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by jak najszybciej usunąć powstałą usterkę oraz dokonać prawidłowego montażu hydraulicznego.

W zakres usług hydraulicznych wchodzi:

 • Naprawa spłuczek, kompaktów, bojlerów
 • Wymiana armatury sanitarnej
 • Naprawa uszkodzonych rur i kranów
 • Przeróbki instalacyjne
 • Diagnoza i usunięcie awarii
 • Wykonanie instalacji i przyłączy

Nie tylko naprawa

Nasi doświadczeni fachowcy służą również pomocą i swą wiedzą przy wyborze odpowiednich elementów sanitarnych, a także rozplanowaniu całej instalacji hydraulicznej. Wieloletnie doświadczenie i codzienna praktyka sprawiają, że nasze doradztwo jest w pełni fachowe  i bardzo rzetelne. Jedną z naszych cech wyróżniających jest kompleksowość świadczonych usług- na początku dokonujemy analizy, wybieramy najbardziej odpowiednie i przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie i przystępujemy do działania. Nasze pogotowie hydrauliczne to przede zespół doświadczonych fachowców, którzy świadczą dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. To również zespół ludzi, którzy pracują nad tym, by usuwanie awarii było sprawne i niezwykle szybkie.

Co możemy zagwarantować?

 • Pełen profesjonalizm
 • Doświadczonych fachowców
 • Terminowość
 • Szybkość działania
 • Sprawne usuwanie awarii
 • Bezpieczne i kompleksowe usługi

Kiedy warto wezwać pogotowie kanalizacyjne? Jakie objawy powinny skłonić Cię do wykonania telefonu do naszych specjalistów? W wielu przypadkach wydaje się, że problem jest błahy. W innym przypadku może się wydawać, że sam sobie z nim poradzisz. Jednak wiele objawów może sygnalizować dużo poważniejsze problemy i warto wezwać specjalistę, aby ocenił sytuację fachowym okiem.

Zacieki i niewielkie plamy na ścianach

Być może to tylko wilgoć związana z ostatnimi deszczami lub złym ociepleniem budynku. Jednak równie dobrze może oznaczać to pęknięcie rury biegnącej wewnątrz ściany. Także gnicie drewnianych elementów dekoracyjnych czy odpadanie pojedynczych płytek może oznaczać poważne problemy z pękniętą rurą. W takim przypadku hydraulik (Gorzów Wielkopolski) musi przyjechać i dokonać poważnych napraw. Inaczej objawy będą się cały czas utrzymywać, a z czasem – nasilać.

To tylko lekko cieknący kran...

Spadające co kilkanaście sekund pojedyncze krople wody wydają się wielu osobom zbyt mało istotnym problemem, by wzywać hydraulika w Gorzowie Wielkopolskim. Także presja społeczna, by mężczyzna był w domu "złotą rączką", może powodować pewne wątpliwości przy tego typu awariach. Jednak wymiana uszczelki w kranie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Z drugiej strony kapiąca woda przez cały czas może spowodować znaczące zwiększenie rachunku za wodę, choć wydaje się, że to niewielka ilość wody.

Do kogo udać się ze słabo grzejącymi kaloryferami?

Wiele problemów wydaje się mieć słaby związek z hydraulikiem (Gorzów Wielkopolski). Na przykład słabo grzejące grzejniki. Wiele osób od razu skojarzy problem z zapowietrzeniem się układu, ale czy do tego powinno się wzywać hydraulika? A może jakiegoś specjalistę od ogrzewania? Odpowietrzaniem kaloryferów zajmuje się faktycznie hydraulik w Gorzowie Wielkopolskim. Tak samo jak z każdą inną pracą, gdzie do czynienia mamy z instalacjami zawierającymi wodę. W przypadku niepewności najlepszym rozwiązaniem jest telefon do naszych specjalistów z pytaniem, czy dana usterka leży w ich kompetencjach. Jeśli nie – z pewnością pokierują Cię do właściwego fachowca.