Przepychanie zlewozmywaków

Kuchnia to miejsce niezwykłe sterylne, w którym przygotowujemy posiłki, dlatego tak ważne jest odpowiednie utrzymane czystości i sterylności. To zlew kojarzy nam się z czystością, ponieważ to właśnie  w nim myjemy naczynia, płuczemy owoce czy myjemy ręce. Zatkany zlewozmywak jest bardzo często spotykaną awarią w kuchniach domowych czy lokalach gastronomicznych. Niestety podczas mycia naczyń, w rurach bardzo często osadza się brud i pozostałe resztki jedzenia.

Tradycyjne metody udrażniania zlewozmywaka przy wykorzystaniu środków chemicznych nie są tak efektywne jak przepychanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który dodatkowo obsługiwany jest przez profesjonalną firmę. Bardzo częstym problemem jest również brzydki zapach wydobywający się z otworu odpływowego w zlewozmywaku.

Za to właśnie odpowiedzialne są resztki jedzenia oraz tłuszcz, które osadzają się w rurach. Z pomocą przychodzi wówczas przepychanie, które wykonywane jest przy użyciu sprężyny mechanicznej z wymiennymi końcówkami, które właśnie usuwają zalegający tłuszcz i rozbijają powstałe zatory.

Problem z odpływem? Dla nas to nie problem!

Jeśli borykasz się właśnie z zatkanym zlewozmywakiem chętnie przyjdziemy z pomocą. Nasze doświadczenie i wieloletnie praca, a także wiedza pozwalają na szybkie, sprawne i bezawaryjne usunięcie powstałej usterki. Nasz sprzęt bez problemu poradzi sobie z trudno dostępnymi miejscami, a także poważnymi zatorami, które powstały w kuchennych rurach. Doświadczone przepychanie zlewozmywaka jest gwarancją dla nie uszkodzenia całej instalacji kanalizacyjnej. Nasze pogotowie kanalizacyjne dostępne jest 24h na dobę- dlatego zawsze chętnie służymy pomocą i przybywamy podczas powstania nagłej awarii.

Jeśli masz problem z:
  • Zatkanym zlewozmywakiem
  • Nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z odpływu
  • Powstałymi zatorami
  • Osadzającym się tłuszczem i zalegającymi resztkami jedzenia
Zadzwoń do Nas! Przyjedziemy, pomożemy, odetkamy!
Zatkany zlewozmywak Gorzów Wlkp.