Czyszczenie kanalizacji

Zanieczyszczona kanalizacja to często bardzo poważny problem, który wymaga interwencji profesjonalnej firmy, która zajmie się czyszczeniem kanalizacji. Usługi czyszczenia kanalizacji, które wykonujemy przy użyciu specjalistycznych pojazdów WUKO generują odpowiednie ciśnienie, które w łatwy sposób usuwa powstałe zanieczyszczenia oraz zatory w kanalizacji. Kanalizacje bardzo często zanieczyszczone zostają przez piasek lub żwirek, a to z kolei jest bardzo poważnym problemem, który wpływa na wydajność całego systemu kanalizacyjnego. Warto dlatego dbać o właściwe czyszczenie systemów kanalizacyjnych.

Warto podkreślić, że naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Zarówno duże sieci kanalizacyjne jak i te mniejsze nie stanowią dla nas problemu. Stan kanalizacji oraz poziom zanieczyszczenia zostają przez nas ocenione przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych dysz, które zostają użyte podczas całego procesu czyszczenia. Drugą metodą czyszczenia kanalizacji jest tzw. metoda elektromechaniczna z wykorzystaniem specjalnych spirali. Ten sposób czyszczenia kanalizacji sprawdza się przede wszystkim w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania metody wysokociśnieniowej.

Czyszczenie kanalizacji jako priorytetowe zadanie

Dlaczego czyszczenie kanalizacji jest tak ważne? Niedrożne kanalizacje i wpusty są najczęstszą przyczyną zalewania ulic, chodników i posesji. Usunięcie powstałego zanieczyszczenia pozwala przede wszystkim na komfortowe i sprawne utrzymanie prawidłowego systemu odprowadzania wody i kanalizacji. Nasze doświadczenie pozwala wysnuć, że najlepszym zaleceniem jest regularne czyszczenie kanalizacji. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych zanieczyszczeń i zatorów, które bardzo często powstają podczas zbyt długiego nie czyszczenia systemu kanalizacyjnego.

Regularne czyszczenie kanalizacji pozwala:

  • Zaoszczędzić pieniądze, które muszą zostać wydane podczas powstałych szkód wylania kanalizacji
  • Zwiększyć wydajność przepływu wody w rurach kanalizacyjnych
  • Ochronić Twoją posesję przed zalaniem

W zakres naszych usług wchodzi:

  • Czyszczenie kanałów sanitarnych i deszczowych
  • Czyszczenie kanalizacji
  • Czyszczenie pionów kanalizacyjnych
  • Czyszczenie studni rewizyjnych