O firmie

Vena Pogotowie Kanalizacyjne

to firma rodzinna z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, która na rynku istnieje już od 1995 roku. Jako rodzinna firma jesteśmy zgranym zespołem, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, by praca była wykonywana z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. Na rynku istniejemy już od ponad 20 lat- tak długi czas pozwolił nam na zebranie cennego doświadczenia, które teraz możemy wykorzystywać podczas świadczenia usług dla naszych klientów. Nasze doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie, a dowodem na to są zadowoleni klienci, którzy nieustannie korzystają z naszego serwisu.

To właśnie zadowolenie naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego zawsze staramy się, aby nasze prace wykonywać w sposób staranny i bardzo sprawny.

 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija i poszerza wiedzę z zakresu świadczenia usług wodno-kanalizacyjnych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, którego odpowiednia obsługa poparta jest różnorodnymi szkoleniami z zakresu świadczenia usług kanalizacyjnych.
Nasi pracownicy są wykwalifikowanym zespołem, który jest przeszkolony do wykonywania usług z zakresu świadczenia pomocy pogotowia kanalizacyjnego. Dbając o bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i klientów gwarantujemy, że nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i posiadają aktualne badania BHP oraz badania lekarskie. Nasza firma wyróżniając się profesjonalizmem i starannością, dlatego dba również o bezpieczeństwo swoich pracowników, które jest bardzo istotne przy wykonywaniu tego typu usług. Bardzo istotną kwestią jest również to, że stale dążymy do wewnętrznego rozwoju i ulepszania metod wykonywanych prac, toteż dbamy również o to, by nasi pracownicy byli na bieżąco doszkalani, co z kolei przekłada się na jakość świadczonych usług.

Jako, że nasza firma jest pogotowiem kanalizacyjnym najważniejszy jest dla nas czas reakcji i dotarcie do klienta. Naszym atutem jest to, że docieramy do klienta najszybciej jak to możliwe.
Zaletą, która wyróżnia naszą firmę z pewnością są również kompleksowe usługi, które swym zasięgiem obejmują obszar 200 km oddalony od Gorzowa Wielkopolskiego. Dbając o naszych klientów jesteśmy zawsze dostępni i dyspozycyjni co sprawia, że służymy pomocą w trudnych sytuacjach, kiedy Państwa kanalizacja wymaga profesjonalnej pomocy.